دومین دوره شتاب‌دهی آکادمی بُرش

| 1400-06-06 |

علاقه‌مندان به حوزه‌های تولیدمحتوا می‌توانند طرح‌های خود را در یکی از قالب‌های « تولیدات فضای مجازی، فیلم کوتاه، پادکست، برنامه اینترنتی، موشن‌گرافی، انیمیشن، اینفو رسانه، کمپین‌سازی و طراحی پلتفرم ارسال نمایند. این طرح‌ها باید در «قالب طرحِ» ارائه شده (که در همین صفحه برای دانلود قرار داده شده) آماده و ارسال شود. همچنین ثبت نام در این دوره صرفاً به صورت گروهی بوده و اولویت شرکت در دوره با تیم‌های جوانی است که سابقه فعالیت در زمینه طرح ارائه شده را داشته باشند.

دومین دوره شتاب‌دهی آکادمی بُرش از مهر ماه 1400 تا خرداد ماه 1401 برگزار می‌شود و تیم‌های پذیرفته شده بایستی طی این دوره طرح‌های خود را به مرحله تولید برسانند. در همین راستا تیم‌های برگزیده در دوره شتاب‌دهی از این حمایت‌ها برخوردار خواهند شد: حمایت مالی، مرتبط‌‌‌‌سازی به بازار کار مناسب پروژه، حمایت‌های کسب و کاری، مربی‌گری و مشاوره تولیدی، کمک به تکمیل تیم، حمایت در زمینه توزیع و انتشار آثار تولیدی، برگزاری کارگاه‌های پیشرفته آموزشی، حمایت تجهیزاتی و تامین فضای فیزیکی مورد نیاز برای سال اول فعالیت.

شرایط حضور در دوره از این قرار است:

1- طرح ارسالی باید دارای ظرفیت تولیدی به صورت وب سری را داشته باشد.

2- اجرای پروژه به صورت تیمی (اعضای تیم باید بین 20 تا 35 سال سن داشته باشند).

3- ارائه طرح در فرمت استاندارد آکادمی بُرش و دارا بودن رزومه مرتبط با طرح ارائه شده.

4- پذیرفته شدن طرح در بررسی اولیه و مصاحبه حضوری توسط هیات داوران آکادمی بُرش

تیم‌های علاقه‌مند می‌توانند از طریق سایت آکادمی بُرش به نشانی boreshacademy.ir ثبت نام نموده و طرح‌های خود را نهایتا تا تاریخ 26 شهریور 1400 برای بررسی ارسال نمایند. از بین طرح‌ها و رزومه‌های ارسالی پس از بررسی اولیه و شرکت در مصاحبه حضوری، تیم‌هایی برای شرکت در دوره شتاب‌دهی برگزیده می‌شوند. همچنین در انتهای دوره تیم‌های موفق به بازار کار مناسب پروژه معرفی می‌گردند.

 

ثبت نام اولیه گروه‌های متقاضی توسط سرگروه انجام می‌گیرد و نیاز به ثبت نام جداگانه اعضا نمی‌باشد. علاقه‌مندان به ثبت نام باید فایل خام طرح‌نامه را دانلود کرده و تکمیل شده آن را به پیوست در فرم ثبت نام آپلود نمایند. ثبت‌ نام‌کنندگان باید در فایل مذکور اطلاعات کامل گروه را شامل رزومه عملی همه اعضای گروه، به علاوه جزییات طرح پیشنهادی خود ذکر نمایند.

علاقه‌مندان به ثبت نام باید فایل خام طرح‌نامه را دانلود کرده و تکمیل شده آن را به پیوست در فرم ثبت نام آپلود نمایند.

دانلود خام فایل طرح‌نامه

ورود به لینک ثبت‌نام و ارسال طرح برای دومین دوره شتاب‌دهی آکادمی بُرش

استارتاپ ویکند ((اکشن))

در این دوره شتاب‌دهی، استارتاپ ویکند یک روزه «اکشن» نیز برای گروه‌های علاقه‌مند برگزار می شود. در این رویداد ثبت نام‌کنندگان در کارگاه‌هایی با موضوعات: از طرح تا ایده، مخاطب‌شناسی، اقتصادمحتوا شرکت کرده و در نهایت پس از تکمیل ایده‌های خود، طرح‌نامه را تا تاریخ 31 شهریور 1400 ارائه خواهند نمود.

جدول برنامه‌های رویداد اکشن از این قرار است:

رویداد «اکشن» که هفته آخر شهریورماه برگزار و زمان دقیق آن متعاقبا به تمام تیم‌ها اعلام می‌شود در آکادمی بُرش واقع در ایستگاه نوآوری شریف برگزار خواهد شد و مهلت ثبت  نام آن تا 25 شهریور است. باتوجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی ظرفیت محدود است و اولویت حضور با گروه‌هایی است که زودتر ثبت نام نمایند اما حضور سرگروه‌ هر تیم‌ در این جلسه الزامی است.

موضوعات "رسانه کودک و نوجوان، مسائل نظام آموزش و پرورش، رگولاتوری محتوا" دغدغه آکادمی بُرش می باشد.

ورود به لینک ثبت‌نام و ارسال طرح برای دومین دوره شتاب‌دهی آکادمی بُرش